Ana sayfa Dizi Fragmanları Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi 27 Ekim Perşembe başlıyor

Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi 27 Ekim Perşembe başlıyor

tarafından ker_def

Genç ve usta isimleri “Beverly Hills, 90210”un yerli uyarlamasında buluşturan Ay Yapım imzalı dizi “Darmaduman” için geri sayım başladı. 27 Ekim akşamı FOX ekranlarında seyircisiyle buluşacak diziden yepyeni bir tanıtım yayınlandı.

Ay Yapım imzalı, “Beverly Hills, 90210”un yerli uyarlaması “Darmaduman”, 27 Ekim Perşembe akşamı FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Senaryosunu Damla Serim’in kaleme aldığı ve Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin kadrosunda genç ve başarılı isimler bir araya geldi.

Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi 27 Ekim Perşembe başlıyor 10

Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora gibi önemli genç oyuncuların yanı sıra; tecrübeli isimler Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Ali Önsöz, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun gibi önemli oyuncular da kadroda yer alıyor.

Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi 27 Ekim Perşembe başlıyor 11

Dizinin yeni tanıtımında; yıllar süren küslüğün ardından Harun (Necip Memili) ve ailesinin, İstanbul’daki baba evine taşınmak zorunda kalmasıyla tüm düzenlerinin bozulması ve yaşadıkları zorluklar gözler önüne seriliyor.

Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi 27 Ekim Perşembe başlıyor 12

Bir taraftan yeni şehre, okula ve insanlara alışmaya çalışan ikiz kardeşler Kerem (Mert Yazıcıoğlu) ve Ece (Aslıhan Malbora) olaylı bir ilk gün geçirirlerken, diğer taraftan uzun zamandır anne babasını görmeyen Harun da genç yaşta terk ettiği eve dönmenin gerginliğini üzerinde taşıyor.

Beverly Hills uyarlaması Darmaduman dizisi 27 Ekim Perşembe başlıyor 13

Gençlerin kendilerini, hayatı, arkadaşlığı ve aşkı keşfettikleri yolculuklarında yetişkinlerin de gençlikleriyle hesaplaşmalarını ve kendilerini yeniden bulma hikayelerinin anlatıldığı “Darmaduman”, 27 Ekim Perşembe itibarıyla her perşembe saat 20.00’de FOX’ta.