Ana sayfa Dizi Haberleri Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yayın akışından neden çıkartıldı? İşte dizideki başrol sorunu!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yayın akışından neden çıkartıldı? İşte dizideki başrol sorunu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında izleyicilerle pazartesi akşamları buluşan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, ikinci sezonunda da yine başarılı performansı ile göz dolduran yapımlardan birisi oldu. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi ile başlayan konseptte ikinci sezonda Alparslan Büyük Selçuklu adını alan proje, dünyanın birçok ülkesinde de yayınlanıyor.

İkinci sezonuyla birlikte Alparslan Büyük Selçuklu dizisi hayranları da her pazartesi akşamı TRT1’i heyecanla bekliyor ve yeni bölümler de oldukça etkileyici geçiyor. Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı ve her hafta reytinglerde birincilikler alarak başarısını katlayan dizinin yeni bölümü yayınlanmayacak.

TRT1’in yayın akışından çıkartılan Alparslan Büyük Selçuklu dizisine ne olduğunu herkes çok merak ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Barış Arduç’un yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle çekimler ertelendi. Oyuncunun koronavirüse yakalandığı basına yansıda ve dizinin yeni bölümü de bundan etkilendi.

Her hafta yayınlanan bölüm için büyük çaba harcayan dizi ekibi, başrol oyuncusunun sağlık sorunu nedeniyle yeni bölümü yetiştiremeyecek. İşte bu nedenle de 14 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanması beklenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 36. yeni bölümü ekrana gelmeyecek.

Dizi hayranları yeni bölümden hiç bir fragman yayınlanmaması ile zaten bir şeyler olduğunu hissetmişti. Alparslan dizisinde planlar koronavirüs nedeniyle bir kez daha bozulmuş oldu. Barış Arduç’un da durumunun iyi olduğu belirtilirken, evinde dinlenen oyuncunun bu süreci hızla atlaması bekleniyor.