Ana sayfa Dizi Fragmanları Alparslan dizisinde Seferiye’nin durumu 49. bölümde belli olacak

Alparslan dizisinde Seferiye’nin durumu 49. bölümde belli olacak

tarafından ker_def

Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı, yayınlandığı günden bu yana zirveden düşmeyen Alparslan: Büyük Selçuklu, heyecan dolu yeni bölümüyle 27 Mart Pazartesi TRT 1’de… Dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak.

Alparslan, ağır yaralı olan Seferiye’yi hekimlere yetiştirebilecek mi? Hamile olan Seferiye ile bebeği yaşayacak mı? Taht yolunda ilerleyen Alparslan’ın yeni hedefi ne olacak? Alparslan, ağır yaralı olan Seferiye’yi hekimlere yetiştirebilecek mi? Hamile olan Seferiye ile bebeği yaşayacak mı? Taht yolunda ilerleyen Alparslan’ın yeni hedefi ne olacak? İşte yeni bölüm öncesinde bu sorular öne çıkıyor.

Kayra Zabcı’nın canlandırdığı Seferiye karakterine ne olacağının detaylarını ancak 27 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelece 49. yeni bölümde bulabilirsiniz. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar:

Alparslan, Seferiye’ye ağır yara veren Grigor’u öldürmüştü. Seferiye kanlar içinde yerde yatıyordu. Alparslan, Seferiye’yi hekimlere yetiştirebilecek mi? Hamile olan Seferiye çocuğunu kaybedecek mi? Taht yolunda ilerlemekte kararlı olan Alparslan’ın yeni hedefi ne olacak?

Kutalmış, Alparslan’ı Rey savunma halkasının son mevziinde yakalamış ve kendi beylerini yanına çekerek Rey’e doğru ilerlemeye başlamıştı. Süleyman Leon sayesinde Rey’e son anda yetişmiş ve Kutalmış’ı karşılamıştı. Süleyman, Kutalmış’ın saraya girmesi halinde yerin altına sakladığı yüzlerce nefti patlatmakla tehdit etmişti. Kutalmış geri mi dönecek, yoksa canı pahasına Süleyman’ın üstüne mi yürüyecek?

Grigor’un ölümüyle Ani’de tek başına kalan Leon’un yeni hedefi Gence. Süleyman’ın Gence’yi kendisine vermesi için Erbasgan’ı maşa olarak kullanacak Leon hedefine ulaşabilecek mi? Alparslan ve Kutalmış bu durum karşısında birlik olacak mı, yoksa ayrılık güderek Gence’nin elden gitmesini izleyecekler mi? Erbasgan yine Selçuklu’ya ihanet mi edecek?

Aksiyon ve gerilim dolu bölümüyle Alparslan: Büyük Selçuklu 27 Mart Pazartesi TRT 1’de…