Ana sayfa Dizi Fragmanları Annemizi Saklarken dizisi son kez ekrana geliyor!

Annemizi Saklarken dizisi son kez ekrana geliyor!

tarafından ker_def

Star ekranlarında yayınlanan ‘Annemizi Saklarken’, final bölümüyle çarşamba günü izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir’in yer aldığı dizide, henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alan Handan’ın Dündar ve ailesiyle tanıştıktan sonra değişen hayatı anlatılıyor.

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin çok başarılı bir performans sergilediği dizi, izleyicilerden yeterince ilgi göremediği için final kararı alındı. Geçen hafta yayınlanması beklenen final bölümü ise program değişikliği nedeniyle bu haftaya bırakıldı… Annemizi Saklarken’in finalinde neler yaşanacağının detayları da ortaya çıktı.

8. bölümde; Zerrin Demir ölmedi mi? sorusu sorulacak. Basın hızla bu tür haberlerle kaynarken, Handan’ın zihni de her şeyden şüphe edebilir hale gelmektedir. Melek’in ona ilaçlar vermekte olduğundan habersiz, Zerrin’in hayaletinin evin içinde dolaşmaya başladığına inanır. Birileri bu inancı beslemektedir hiç şüphesiz. Ama kim? Dündar da bu sorunun yanıtını bulmaya çalışır.

Öte yandan Derya ve Bora arasında bazı duvarlar yıkılmakta, ikisi de birbirlerine karşı gerçek hislerine teslim olmaktadır. İşte bu teslim oluş, çevrelerinde olup biten her şeye aynı noktadan bakmaya başlamalarını sağlar. Ve annesinin nasıl bir uçuruma doğru sürüklendiğini fark eden Derya, Bora’nın da gözlerini açacak, iki gencin arasında filizlenen duygular, gerçeklerin açığa çıktığı büyük bir yüzleşmenin de ateşi olacaktır.

Zerrin’in akıbetinin öğrenilmesi… Dündar’ın sırlarının açığa çıkması… Ve Handan’ın artık çocuklarına sahip çıkması! Bu öykünün başka türlü nihayete ermesi düşünülebilir mi?