Ana sayfa Dizi Arşivi Annemizi Saklarken dizisinin hikayesi ortaya çıktı!

Annemizi Saklarken dizisinin hikayesi ortaya çıktı!

tarafından ker_def

Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken’in nasıl bir hikayesi var. Kutsi ile Hande Doğandemir ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin senaryosu bugüne kadar yazdığı etkili senaryolarla bilinen Sırma Yanık’a ait…

Barış Yöş’ün yönetmenliğini yaptığı projenin yapımcılığını ise Ojo Pictures üstlendi. Kutsi’nin ‘Dündar’, Hande Doğandemir’in ‘Handan’ karakterini canlandıracağı ‘Annemizi Saklarken’ çekimleri devam ediyor. Dizinin hikayesi ise şöyle:

Annemizi Saklarken dizisinin hikayesi ortaya çıktı! 7

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar.

Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan’ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar’ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Etkili bir oyuncu kadrosunun da yer aldığı dizide şu isimler dikkatleri çekti: “Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak.”