Ana sayfa Sosyal Medya Aras Bulut İynemli, öyle bir tatil pozu paylaştı ki sosyal medyada olay oldu!

Aras Bulut İynemli, öyle bir tatil pozu paylaştı ki sosyal medyada olay oldu!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, 2 sezondur Çukur dizisinde Yamaç karakteri ile fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Dizinin 2. sezon finalinin ardından tatile çıkan ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, havuz pozuyla sosyal medyayı adeta salladı.

Özellikle oyuncunun yabancı hayranları çok sayıda yorum yazdı. İynemli’nin sevgilisi Bige Önal da bu pozuna emoji ile destek verdi.

Paylaşıma 4 saat içinde 430 binin üzerinde beğeni yapılması da müthiş bir etkileşimi işaret ediyordu.

İşte o paylaşım:

El Clasico ??

Aras Bulut İynemli, öyle bir tatil pozu paylaştı ki sosyal medyada olay oldu! 7

ARAS BULUT İYNEMLİ KİMDİR?

Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990’da dünyaya geldi. Yeşim adında ablası ve kendisi gibi oyuncu olan Orçun adında abisi bulunmaktadır. Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. Okuluna hayli önem veren İynemli, oyuncu olduktan sonra okulunu dondurma kararı almış.

İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karakterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandıran yakışıklı oyuncu, ardından 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı.

2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, şimdilerde ikinci sezonu yayınlanan “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan 28 yaşındaki Aras Bulut İynemli, 1.80 metre boyunda, 70 kilo ve Başak burcudur.