Ana sayfa Dizi Fragmanları Aşk Ağlatır 6. bölüm 2. fragmanı izle; Ada’nın geçmişiyle ilgili gerçekler ortaya çıkıyor!

Aşk Ağlatır 6. bölüm 2. fragmanı izle; Ada’nın geçmişiyle ilgili gerçekler ortaya çıkıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Aşk Ağlatır’ın 6. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. MF Yapım imzalı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı paylaşıyor. Aşk Ağlatır’ın yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

YILDIRIM VE NİHAL’İN SIRRI ORTAYA ÇIKACAK MI?

Ada’nın geçmişini araştıran ve onun Erdem ve Nurcan’ın kızı olduğuna emin olan Nihal’in büyük bir şok yaşadığı heyecan dolu tanıtımda Yıldırım, soluğu Ada’nın evinde alıyor. Rüzgar’ın Ada’ya aşk dolu bakışları dikkat çekerken, “Ada’nın geçmişiyle ilgili gerçekler ortaya çıkacak mı?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor. Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır, her Pazar Show TV’de ekrana geliyor.

AŞK AĞLATIR’IN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Nalân ve Mert’in öpüştüklerini gören Ada, Nalân’la yüzleşir. Nalân, Ada’nın gördüklerini Yusuf’a anlatmasına engel olmaya çalışır. Ada Yusuf’a bu gerçeği söyleyip söylememekte kararsız kalırken kötü bir sürpriz onu beklemektedir; Mustafa, İstanbul’a gelmiştir. Diğer yanda Nihal ve Yıldırım, Ada’nın geçmişiyle ilgili çok önemli bir sırrı fark eder. Yıldırım, Ada’ya kim olduğunu söyleme kararı alır. Yusuf ise kalbine daha fazla söz geçiremeyeceğini anlar, Nalân’dan ayrılıp Ada’yla birlikte olmaya karar verir. Ancak Ada’yla konuşmaya giderken beklemediği bir görüntü karşısında şok olur.