Ana sayfa Dizi Haberleri Aşk Mantık İntikam bitti, birçok dizi teklifi arasında İlhan Şen’in gönlü birisine kaydı!

Aşk Mantık İntikam bitti, birçok dizi teklifi arasında İlhan Şen’in gönlü birisine kaydı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Fox TV ekranında izleyicilerle Cuma akşamları buluşan Aşk Mantık İntikam dizisi geçtiğimiz hafta hayranları ile son kez buluştu. 42. bölümü ile birlikte sona eren dizi, İlhan Şen’i göz önüne çıkması ile sonuçlandı… Ünlü oyuncu, Burcu Özberk ile çok başarılı bir partnerlik süreci geçirdi ve dizi sayesinde de çok geniş bir hayran kitlesinin beğenisini kazandı.

İlhan Şen’in kariyerin de basamakları daha hızlı çıkmasını sağlayan Aşk Mantık İntikam, ünlü oyuncunun birbiri ardına teklifler almasında da etkili oldu. İlhan Şen, izleyicilerde yarattığı güçlü etki ile artık oyunculuk yolculuğunda daha emin adımlarla ilerliyor.

İlhan Şen’e gelen teklifler arasında hangisini kabul edeceği merak edilirken, oyuncunun yeniden bir televizyon dizisiyle hayranlarının karşısına çıkma ihtimali belirdi. Bir süredir atv’de yayınlanacak olan Ah Canım Hayat isimli yeni diziyle görüştüğü öğrenilen İlhan Şen’in projeye sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

blank

Hülya Bilban’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin yapımcısı Süreç Film…. Nalan Savaş Merter’in hikayesini yazdığı Ah Canım Hayat isimli yeni dizinin konusu ve diğer oyuncu kadrosu da çok merak ediliyor. İlhan Şen’in imza aşamasında olmasının dışında Toprak Can Adıgüzel, Müttalip Müjdeci ve Nimet İyigün ile de anlaşma sağlandığı ortaya çıktı.

İlhan Şen’in yeni dizide kiminle partner olacağı da çok merak ediliyor. Eğer bir aksilik çıkmaz ise ünlü oyuncu yeni dizisini bulmuş gibi gözükürken, şimdi de partneri konusunda meraklı bir bekleyiş başladı.