Ana sayfa Dizi Fragmanları Aşk Mantık İntikam dizisinde Efe’nin ayak oyunlarının faturası çıktı!

Aşk Mantık İntikam dizisinde Efe’nin ayak oyunlarının faturası çıktı!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında yayınlanmakta olan Aşk Mantık İntikam dizisinin 37. yeni bölümü izleyicilerle 18 Mart Cuma günü buluşacak. Yeni bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar merakla bekleniyor. 42. bölümde final yapacağı ortaya çıkan dizide Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisi başrolde yer alıyor.

İşte dizini 37. bölüm özeti ve fragmanı: Ozan ve Esra, Efe’nin ayak oyunlarıyla şirketten uzaklaştırılmışlardır. Ozan şirketini geri kazanabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Esra’nın, Efe ile aynı binada oturmasını istemeyen Ozan ilk iş olarak Esra’nın eve dönmesini sağlar. Ozan ve Esra bundan sonra Hilmi’ye ulaşıp tüm gerçekleri anlatmanın yollarını aramaya başlar ama Hilmi’nin kararı nettir, onlarla görüşmeyecektir.

Bunu anlayan Esra ve Ozan, Hilmi’nin şehir dışındaki evini bulup karşısına çıkmaya karar verir. Fakat önlerinde bir engel vardır. Efe Ozan’ın kendisine daha önce de saldırdığını söyleyerek ondan şikayetçi olmuştur.

Ozan ve Esra, Hilmi’ye gerçekleri anlatmayı başarabilecekler midir? Şirketlerini geri alıp sonunda uzun zamandır bekledikleri kavuşmayı yaşayabilecekler midir?