SON DAKİKA
27 Kasım 2022 18:59

SON HABERLER

Aşk Mantık İntikam dizisinde yeni karar yeni dönem!

Aşk Mantık İntikam dizisinin 17 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak olan 13. bölümünde neler yaşanacağına dair detaylar ortaya çıktı. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesinde önemli gelişmeler yaşanacak. Özellikle de Esra karakterinin alacağı yeni karar, Ozan ile aralarında yeni bir dönemi başlatacak.

Çınar, Esra’ya Antalya’ya yerleşmeyi teklif eder. Yakındakiler uygulamasının Antalya ofisi açılacaktır ve işlerin başında durmaları gerekmektedir. Ailesini ve arkadaşlarını bırakmak istemeyen Esra bir yandan da Ozan’dan uzaklaşmanın kendisine iyi geleceğini düşünmektedir.

Ozan’ın tek derdi ise Esra’yla konuşup gerçekleri ona anlatabilmektir. Her denemesi Esra’nın reddiyle sonuçlansa da Ozan’ın pes etmeye niyeti yoktur. Sonunda bir yolunu bulup Esra’ya gerçekleri açıklar. Esra bu konuşmadan sonra Antalya planıyla ilgili son kararını verir ve bu kararı Ozan’a hayli ilginç bir şekilde açıklar.

Ozan’ın son hamlesi ise şok edici olacaktır. Peki neler olacak? Aşk Mantık İntikam hayranları heyecanla yeni bölümü bekliyor. İşte 13. bölüm fragmanı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler