Ana sayfa Dizi Fragmanları Ateş Kuşları dizisi 6. yeni bölümde beklenmedik büyük kabus

Ateş Kuşları dizisi 6. yeni bölümde beklenmedik büyük kabus

tarafından ker_def

atv ekranlarının sevilen dizisi ‘Ateş Kuşları’, 3 Mart Cuma 20.00’de ekrana gelecek 6. Bölümüyle nefesleri kesecek. Ateş Kuşları’nda Barbaros, Gülayşe’yi kaçırırken, Çatal ise Gülayşe’nin peşindedir. Gülayşe, 20 yıl önce kendisini çöpe bırakan öz amcası Menderes ve yengesi Naz ile karşı karşıyadır.

Gülayşe’nin Ali’ye olan öfkesi gözünü karartır. Barbaros’tan onu kaçırmasını ister. Ejderhaya binen Gülayşe ve Barbaros mola yerine veda ederken Ateş Kuşları, gözü gibi baktığı Gülayşe’yi kaybetmekle yüzleşir. Ali ve Zıpkın, Gülayşe’yi bulmak için Barbaros’u tanıyan kişinin, Mete’nin peşindedir.

GÜLAYŞE, AMCASI VE YENGESİYLE KARŞI KARŞIYA!

Naz ve Menderes, 20 yıl önce çöpe bıraktıkları o bebeğin, Gülayşe’nin karşısındadır!

ÇATAL, GÜLAYŞE’Yİ ARIYOR

Ateş Kuşları’nın en büyük kâbusu gerçek olur. Gülayşe, bu kez Çatal’ın ağına düşer.

KARA’NIN AKIBETİ NASIL OLACAK?

Geçmişte ise Ali’nin planı işe yarar ve Çatal’ın elinden kurtulmayı başarırlar. Ama bu kez de Kara ortada yoktur. Ateş Kuşları’ndan ayrı düşen Kara’nın peşinde yine aynı araba vardır. Kara kurtulacak mıdır?

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Ayiz otururken dizinin başrollerinde; İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali) rol alıyor.