Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ateş Kuşları dizisi artık Tuncer Salman ile daha da güçlendi!

Ateş Kuşları dizisi artık Tuncer Salman ile daha da güçlendi!

tarafından ker_def

atv ekranında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Ateş Kuşları isimli dizinin ikinci sezonunda reytinglerin düşük gelmesi bir moral bozukluğu yaratmıştı.

İzleyicilerin hikayedeki gelişmeleri merakla beklediği dizinin yeni bölümlerinde iki yeni karakter ile karşılaşacaksınız. Teşkilat isimli dizide canlandırdığı Hakkı Dayı karakteri ile geçtiğimiz yıllarda isminden çok konuşturan oyuncu, ayrıca bu yıl Dokuz Oğuz isimli asker dizisinde de ekipte yer almıştı.

Son dönemde aksiyon dolu dizilerdeki etkileyici performansları ile dikkat çeken Tuncer Salman, şimdi de güçlü bir dram hikayesi olan Ateş Kuşları dizisine katıldı. Dizinin kadrosuna ayrıca deneyimli isimlerden Ümmiye Koçak’ın da katıldığı açıklandı.

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle her cuma akşamı seyirciyi ekran başına kilitleyen atv’nin Bozdağ Film imzalı sevilen dizisi Ateş Kuşları’nın kadrosuna başarılı oyuncular Tuncer Salman ve Ümmiye Koçak dahil oldu.

Ateş Kuşları’na önümüzdeki bölümlerde dahil olacak olan, pek çok önemli projelerde adından söz ettiren başarılı oyuncu Tuncer Salman ile sosyal yönüyle dikkat çeken ödüllü yazar, yönetmen ve oyuncu Ümmiye Koçak ekibe katılarak diziye önemli bir katkı sunmaya geldi.

Salman ve Koçak, dizide sürpriz karakterlere hayat verecek.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait; yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı Ateş Kuşları’nın başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Görkem Sevindik paylaşıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Emin Gürsoy, Ahmet Saraçoğlu, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Ali Önsöz ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur gibi isimler de yer alıyor.

“Ateş Kuşları”, her cuma saat 20.00’de atv’de yayınlanmaya devam ediliyor.