Ana sayfa Dizi Fragmanları Ateş Kuşları dizisi nasıl bir final yapacak? İşte tüm ayrıntılar!

Ateş Kuşları dizisi nasıl bir final yapacak? İşte tüm ayrıntılar!

tarafından ker_def

atv ekranlarının sevilen dizisi ‘Ateş Kuşları’, 54. Final bölümüyle 10 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de atv’de ekrana gelecek.

İkinci sezonu da tamamlayarak aslında büyük bir başarıya imza atan Ateş Kuşları dizi projesi, çok zorlu yollardan geçti. İlk sezonda başarılı bir çıkış yapan ama Cuma akşamları rekabette zaman içinde geride kalan Ateş Kuşları dizisi, hikayesi ile geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi başardı.

Ateş Kuşları dizisinde İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Saygın Soysal, Emin Gürsoy gibi oyuncular bulunuyor.

iyi bir kadrosu bulunan, hikayesiyle de izleyicileri bu zamana kadar sürükleyen Ateş Kuşları dizisi final yapıyor.

10 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan 54. ve final bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:

Sultan ve Yonca ölümle yüz yüzeyken Ali’nin müdahalesi işleri daha da zora sokmuştur, ateş çemberinden nasıl çıkacaklardır?

Çocuk sahibi olma yolunda en büyük adımı atacak olan Gülayşe ve Barbar’ın heyecanlı bekleyişinin neticesi ne olacaktır? Annesinin kim olduğunu öğrenen Kara’yı nasıl bir zorluk beklemektedir?

Ateş Kuşları, Ayça’nın köfteci dükkânına dair yaptığı sürpriz girişim karşısında şok olur; yeni bir sınavla karşı karşıyalardır.