Ana sayfa Dizi Fragmanları atv’nin Aldatma dizisinde ilk büyük darbe geldi!

atv’nin Aldatma dizisinde ilk büyük darbe geldi!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, atv ekranında sezona iddialı bir başlangıç yapan ‘Aldatmak’ ilk bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Vahide Perçin’in hayat verdiği Güzide Yenersoy karakterinin hayatını alt üst edecek gerçekler bir bir ortaya dökülmeye başladı.

Güzide, yıllardır büyük fedakarlıklar bulunduğu ailesinden beklemediği bir anda darbe aldı. Otuz yıllık eşi Tarık’ın kendisini ‘aldattığını’ şans eseri öğrenen ve başka bir ailesi olduğunu ortaya çıkaran Güzide’nin neler yapacağı büyük merak konusu oldu.

Eşi ve çocuklarına bir yalan üzerine kurulu bir hayat yaşatan Tarık’ın, Yeşim adında başka bir eşi ve küçük bir kızı daha olduğu ortaya çıktı. Tarık’ın otuz yıllık aile babası olduğundan habersiz olan Yeşim’in mutlu ve düzenli sandığı hayatı da tıpkı Güzide gibi yerle bir oldu.

Yönetmenliği Murat Saraçoğlu’na, senaryosu usta kalem Yıldız Tunç’a ait olan ‘Aldatmak’ çarpıcı hikayesiyle şimdiden izleyicinin favorisi oldu ve tartışma yarattı.

‘Aldatmak’ yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de atv’de.