Ana sayfa Dizi Haberleri atv’nin yaz dizisi şimdiden heyecan yaşatacak! 4N1K izleyenleri sevindirecek haber…

atv’nin yaz dizisi şimdiden heyecan yaşatacak! 4N1K izleyenleri sevindirecek haber…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Nisan ortasında olsak da kanalların yaz dönemi için dizi hazırlıkları çoktan başladı! Diziler, televizyon kanalları için vazgeçilmez yapımlar artık. Kış ya da yaz sezonunda hummalı çalışmalar hiç bitmiyor. Yeni dizi, yeni hikaye arayışları devam ediyor.

Mayıs sonu, Haziran başında sezon finalleri yapılacak. Hemen ardından da ağırlıklı olarak romantik komedi türündeki yapımlar ekranları süslemeye başlayacak. Birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı yapımlar, yaz aylarını renklendirmeye hazırlanıyor.

Atv de yaz sezonunda yayınlayacağı dizilerle ilgili çalışmalarını başlattı. İlk projesiyle ilgili tüyolar da gelmekte. Buna göre atv’nin yeni yaz projelerinden ilki bir gençlik dizisi olacak.

4N1K isimli gençlik dizisini izleyenleri bu haber daha da heyecanlandıracak gibi görünüyor. Hem dizisi hem de sinema filmiyle dikkat çeken bir yapım olan 4N1K’nın yapımcısı Fabrika Yapım imzalı atv’nin gençlik dizisinin ismi İçimizdeki Ateş…

Dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Başrolde yer alan isim ise yine güzel bir sürpriz ile 4N1K’dan tanınan Atakan Hoşgören olacak. Genç oyuncu, 4N1K’nin ardından Sana Söz isimli dizide rol almıştı.

O dizide oynadığı Umut karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanan Atakan Hoşgören, atv’nin yaz sezonu için ekrana getirmeye hazırlandığı iddialı gençlik dizisi İçimizdeki Ateş ile yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Ulan İstanbul, Vuslat, Leyla İle Mecnun gibi başarılı dizilerle de adından söz ettiren Murat Onbul’un yönetmenliğini yapacağı İçimizdeki Ateş dizisi için oyuncu seçimleri sürüyor. Dizinin senaryosunu ise Nimet Erdem ve Veli Kaya yazıyor.