Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ayça Ayşin Turan, Arıza dizisindeki Halide rolünü neden kabul etti?

Ayça Ayşin Turan, Arıza dizisindeki Halide rolünü neden kabul etti?

tarafından admin

Show TV’nin yeni sezon dizisi, O3 Medya imzasını taşıyan, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza, 13 Eylül Pazar akşamı izleyici ile buluşuyor. Dizinin güzel başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan ise yeni rolünü ve projeye dair bilinmeyenleri anlattı…

Ayça Ayşin Turan, “Arıza’yı ilk okuduğumda işin aksiyon drama türünde olması ilgimi çekti. Aksiyonun içerisinde ilerlerken aynı zamanda işlenen aile dramasının etkileyiciliği de izleyiciyi içine alacak bence” diye konuştu.

2020 yılına Zemheri dizisiyle başlayan, ancak projenin kısa sürmesiyle üzülen ünlü oyuncu, şimdi ise yeni bir karakter ile 2020-2021 sezonunda iz bırakmayı amaçlıyor. Dizide canlandırdığı Halide ile hemen bağ kurduğunu belirten oyuncuyu karakterde en çok etkileyen detaylar da ortaya çıktı.

Ayça Ayşin Turan, şunları söyledi: “Halide’nin yaşadığı travma ve sonrasında ayakta durma mücadelesi, seçtiği yol beni Halide’ye bağladı. Karanlık bir dünyanın içerisinde büyümesine rağmen asla o dünyaya ait olmayan ve hayatını insanları iyileştirmek üzerine adayan bir doktor olması beni heyecanlandırdı. Halide’nin bu dünya içerisindeki gelişimlerini, değişimlerini, çatışmalarını yaşamak için sabırsızlıkla bekliyorum.”

Güçlü isimleri, çarpıcı hikayesi ile Arıza 13 Eylül Pazar akşamı Show TV’de başlıyor!