Ana sayfa Dizi Fragmanları Baba dizisi 18. yeni bölümde tüm dengeler bir anda değişecek!

Baba dizisi 18. yeni bölümde tüm dengeler bir anda değişecek!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı, senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Baba’nın başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor.

Baba dizisin ikinci sezonda üçüncü bölümü, yani toplamda 18. bölümüyle ekrana gelecek. Peki yeni bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar: Aralarındaki temasın tehlikelerini gören Firuze, Kadir’le yüzleşmek ister ama bu konuşma ikisini biraz daha yakınlaştırır. Liderliğini üstlendiği Çöpköy’de, karşısındaki insanların kendisine ilk defa karşı çıktığını gören Selahattin, bir an önce bu duruma müdahale etmesi gerektiğini anlar.

Otoritesi sarsılmaya başlayan Selahattin, Kadir’e bir tuzak kurar ama Kadir bu tuzaktan sürpriz bir telefonla haberdar olur. Bir yandan Büşra’ya ulaşmaya çalışan İlhan diğer yandan Emin’i aramaya devam ederken aldığı bir bilgi tüm dengeleri değiştirir.

Emin aylar sonra ailesine dair bazı bilgilere ulaşır. Kadir, babasıyla ilgili önemli bir ipucu yakalar ve baba-oğul birbirlerine bir adım daha yaklaşır.

“Baba” yeni bölümüyle 4 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!