Ana sayfa Dizi Fragmanları Baba dizisinde Kadir yeni ve büyük bir mücadeleye başlıyor!

Baba dizisinde Kadir yeni ve büyük bir mücadeleye başlıyor!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı, senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Baba’nın başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor.

Baba 2. sezon 2. bölümüyle 27 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek. 17. yeni bölümde neler yaşanacağının detayları ortaya çıktı. Birbirlerinin kim olduklarını öğrenen Kadir ile Firuze arasındaki tansiyon giderek artar.

İkili arasındaki bu tehlikeli yakınlaşmanın etkileri artık her ikisi için de geri dönülmez bir noktaya gelir. Kadir hem ailesine yetmeye hem de babasını bulmaya çalışırken bir yandan da Selahattin’in zulmüne uğrayan insanları korumaya kalkınca işler karışır. Selahattin’in Kadir’le mücadelesinde atacağı ilk büyük adım, Saruhanlı Ailesi için ağır olacaktır.

Baba dizisinde Kadir yeni ve büyük bir mücadeleye başlıyor! 7

İlhan’ın Büşra’ya yapacağı sürpriz ziyaretin etkileri sürerken Büşra ile Begüm’ün ilk karşılaşması merak konusudur. Emin ve Kadir her şeye rağmen umutlarına tutunarak birbirlerine adım adım yaklaşırlar. Geçmişin izleri onları bu kez farklı bir biçimde kavuşturacaktır. Ancak sokaklar, Emin için çok tehlikelidir.

“Baba” yeni bölümüyle 27 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!