Ana sayfa Dizi Analiz Bahar dizisi 7. bölüm analizi! Bahar şüphelerinin peşinden gitti, Rengin kaza geçirdi!

Bahar dizisi 7. bölüm analizi! Bahar şüphelerinin peşinden gitti, Rengin kaza geçirdi!

tarafından ker_def

Salı akşamları yayınlanan Show TV’nin etkili dizisi Bahar’ın 7. bölüm analizi şöyle: Rengin ve Timur’un birbirlerine sarıldığını gören Evren, ikisinin ilişkisinden şüphelenmeye başladı. Evren’in telefonda akşam yemeği için plan yaptığını duyan Timur, Bahar’ı da aynı mekana götürmeye karar verdi. Timur ve Evren’in arasında soğuk savaş sürerken; Timur, yemek boyunca Çağla ve Evren’in aralarında bir ilişki olduğunu ima eden konuşmalar yaptı, Evren ise Rengin gündemini masaya getirdi.

Hem yemekte hem de hastanede gözlemlediği olayları bir yapbozun parçaları gibi birleştiren Evren, bileklik meselesini de fark edince, Timur ve Rengin hakkındaki şüphelerinden emin oldu. Rengin kendini toparlamaya çalışırken, hamile olan hastasında çok önemli bir detayı gözden kaçırdı. Bahar’ın dikkati sayesinde hastanın karnında, kötü huylu bir kitle tespit edildi. Yalnız bir anne olan ve gebeliğini sonlandırmak istemeyen Zeynep; Bahar ve Rengin’in geçmişleriyle yüzleşmelerine, annelik serüvenlerini hatırlamalarına neden oldu.

Umay ve Parla, sokak sanatçısı ve sosyal medya fenomeni olan Rüzgar’la tanıştı. İkilinin birlikte yaptığı grafitiyi gören Rüzgar, Umay ve Parla’ya bir sergi için işbirliği önerdi. Birlikte grafiti yapmaya çıkan üçlüyü Timur görünce küplere bindi. Umay’ın bütün resim malzemelerini atmaya kalkan Timur, karşısında Bahar’ı buldu.

Bahar’ın her koşulda çocuklarının arkasında durduğunu ve onları hep desteklediğini gören Timur, annesi Nevra ile ilişkisini sorguladı. Rengin’in Parla’nın annesi olduğunu öğrenen Bahar; Parla’nın, annesinin hayatındaki kişi için söylediği, “Evli, hem de yıllardır evli. Karımdan boşanacağım deyip duruyor” sözlerini hatırladı ve Timur-Rengin ilişkisi hakkında şüphelerinin yersiz olmadığını kavradı.

Selim, tüm bildiklerini Parla’ya anlatmaya karar verdi ve ona babasının Timur Yavuzoğlu olduğunu söyledi. Rengin, Selim ve Parla’nın konuşmasını engellemek için çıktığı yolda büyük bir kaza geçirdi.

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” her salı saat 20.00’de Show TV’de!