Ana sayfa Dizi Fragmanları Balkan Ninnisi dizisinde Emre Bey’in canlandırdığı Ertan’a büyük şok!

Balkan Ninnisi dizisinde Emre Bey’in canlandırdığı Ertan’a büyük şok!

tarafından ker_def

Her hafta Perşembe akşamları TRT 1 ekranlarına gelen ve büyük beğeni toplayan “Balkan Ninnisi”nin on sekizinci bölümü, 3 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor. Dizinin yeni bölümünde Emre Bey’in canlandırdığı Ertan konusunda çok önemli gelişmeler yaşanacak.

Yeni bölümle ilgili başlıklar şöyle: Ertan, babasıyla ilgili hiç ummadığı gerçekleri öğrenir… Konakta Zafer ve Arif kavgası başlar… Ivana’nın hamile olması ve konağa dönmek istemesi ailedeki tüm dengeleri alt üst eder…

Dizinin artık Salı akşamları değil Perşembe akşamları yayınlandığını, önceki hafta gün değişikliği yaptığını bir kez daha hatırlatalım. Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor.

Balkan Ninnisi’nin yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar: Jovanka’nın yaralarını sarmak isteyen Ertan, Daniel’den kalanlara ulaşırken, kendi babasıyla ilgili hiç ummadığı gerçekleri öğrenir. Bu kez destek olma sırası Jovanka’dadır. Acısını kalbine gömüp Ertan’ın babasıyla ilgili sırları çözmesi için ona yardım etmeye başlar.

Ertan, ölmüş bildiği babasından kalan izleri araştırırken, konakta Zafer ve Arif kavgası başlayacaktır. Ivana’nın hamile olması ve konağa dönmek istemesi ailedeki tüm dengeleri alt üst edecektir.

Daniel’in ölümünü kabul edemeyen Elena ise acısını Nina’dan çıkarmaktadır. Tüm bu olanlardan etkilenip yolunu kaybeden Maria’nın elinden yine konak halkı tutacaktır…

Balkan Ninnisi 3 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…