Ana sayfa Dizi Fragmanları Balkan Ninnisi dizisinde tüm olaylar Jovanka’da kilitleniyor!

Balkan Ninnisi dizisinde tüm olaylar Jovanka’da kilitleniyor!

tarafından ker_def

TRT 1’in uzun yıllar sonra yurtdışında çekilen ve büyük beğeni toplayan dizisi “Balkan Ninnisi”, her hafta izleyicilerin buluşma ilgi odağı oluyor. Dizinin 12. bölümü, 20 Eylül Salı akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarına geliyor. Ertan’ın Jovanka’ya evlilik teklifi hazırlığı yapması dizinin heyecanını artıracak. Ama beklenmedik gelişmeler de yaşanacak. Özellikle Jovanka’nın aşkı ile geçmişin sırları arasına sıkışması izleyicileri de üzecek.

Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor. Konakta bu hafta önemli gelişmeler yaşanacak. Yeni bölümünde yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar birbirini takip edecek, izleyiciler kimi zaman duygulanacak kimi zaman gülecek, zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyecekleri bir bölüm geliyor.

Balkan Ninnisi dizisinde tüm olaylar Jovanka'da kilitleniyor! 7

Peki 12. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar: “Süleyman’ın büyük sırrını öğrenen Ertan, artık dayısına karşı tavır almıştır. Eski hatalarını Süleyman’ın yüzüne vurmakta, her olayda biraz daha Neriman’ı ve Süleyman’ı köşeye sıkıştırmaktadır. Konakta olmaz denilen her şey yaşanmaya başlamıştır.

Ertan abisi Zafer’i konağa getirip onu kabullenip affetmeleri için Neriman’a ve Süleyman’a baskı yapar. Çaresiz kalan Neriman’la Süleyman, Zafer’i konağa kabul ederler. Nina ve Süleyman aşkını öğrenen Ertan, aşkının peşinden gitmeye karar verir ve Jovanka’ya evlilik teklifi etme hazırlıkları yapar.

Konaktaki Türk ailesindeki kargaşa sürerken, Makedon ailesinde de eski sırların ortaya çıkması Elena ve Jovanka’yı oldukça zor durumda bırakır. Jovanka aşkı ve geçmiş sırlar arasında sıkışıp kalır.