Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Balkan Ninnisi dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı!

Balkan Ninnisi dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı!

tarafından ker_def

Üsküp’te çekilen ve hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük ilgi gören Balkan Ninnisi dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Türk ve Makedon Tiyatrosu’nun usta sanatçılarından Bedija Begovska, Nina rolüyle TRT 1 izleyicileriyle buluşacak.

Türkiye’de sahnelenen “Mutlu Ol Yeter”, “Limonata”, “Kiraz Bahçesi”, “Ünlü Floransa” eserlerinde rol alan, yayınlandığında büyük ses getiren “Elveda Rumeli” dizisindeki Bedia karakteriyle büyük başarı sergileyen Begovska, Balkan Ninnisi’nde Elena’nın (Suzan Akbelge) kızkardeşi, Süleyman’ın (Erdal Özyağcılar) yıllar önce ayrıldığı büyük aşkı Nina karakteriyle yine büyük beğeni toplayacak.

35 YILLIK AŞKTA MUTLU SON OLACAK MI?

Geçtiğimiz haftalarda izlediğimiz bölümlerde, Köfteci Süleyman ve Nina’nın sırlarla dolu dramatik hikayesine tanıklık etmiştik. Süleyman, uzun yıllar önce büyük aşk yaşadığı Nina’ya ulaşmaya çalışır. 11 Ekim Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 15. Bölümde, Süleyman’ın 35 yıl önce kaybettiği büyük aşkına kavuşmak için verdiği amansız mücadeleyi izleyeceğiz.

Nina’nın dönüşü, hem Türk, hem de Makedon ailede büyük heyecan yaşatacak, geçmişten günümüze kadar gelen gizemli sırlar açığa çıkacak, uzun yıllar engel konulan, küllenen sevdalar için yeni umut ışıkları belirecek.

Önceden hayatları kesişen, kaderin cilvesi olarak tekrar bir araya gelen Türk ve Makedon aileler ile birbirini ölesiye seven iki gencin yaşamlarından kesitleri ekranlara yansıtan Balkan Ninnisi’nin yapımcılığını Yalçın Arı ve Uğur Uzunok, yönetmenliğini Selahattin Sancaklı ve Evrim Yöney üstleniyor.

Senaryosunu Uğur Uzunok, Abdülhamid Işık, İdris Meydi, Alev Uzma, Ozan Ayaz ve Esma Koç’un kaleme aldığı “Balkan Ninnisi”nin müziklerini Alper Atakan yapıyor.