SON DAKİKA
27 Ocak 2023 02:59

SON HABERLER

Baraj dizisinde olmaz denilen şey olacak!

Fox TV ekranında izleyicilerle Salı akşamları buluşmakta olan Baraj dizisinde hikayenin açılmasından sonra yeni bölümler daha çok ilgi görmeye başladı… Dizinin oyuncuları da setten yaptıkları açıklamalarda senaryonun daha etkili hale geldiğini söylüyor…

Burak Yörük, geçen gün yayınlanan röportajında, “Tahmin ediyorum ki insanlar şey diyor, daha ne olabilir….Bekleyin ve görün diyorum ben. O kadar karışacak ki ortalık. Çekerken bizim kafamız karışıyor. Öyle büyük kaoslar olacak” diyerek tüyoyu zaten vermişti. Tarık’ın başına büyük dertler açılıyor. İlk işaretlerini bu bölümde göreceksiniz.

Baraj dizisinin 27 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan 11. bölümünde de önemli gelişmeler izleyeceksiniz. Peki neler olacak? Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Nazım’ın kanlar içindeki Nehir ile nişana gelmesi herkesi şok etmiştir. Nehir’i o halde gören Tarık, her şeyi unutup Nehir’i kurtarmak için elinden geleni yapar. Nehir’e bir şey olmasını istemeyen Nazım ise, Nehir için Tarık’ın yardımını kabul etmek zorunda kalır.

Nehir ile Nazım’ı evde çok zor anlar bekliyordur.

Eve Zerrin’in taşınması ve beklenmedik bir misafir, Nehir ve Nazım’ın zaten karmaşık olan ilişkisini daha da karmaşıklaştırır.

Nişanda herkesin dikkati Nehir’in üzerindeyken Halil, Tarık ile Zahra’nın videosunu görmüştür.

Bu durum, Tarık ve Zahra’nın başına çok büyük dertler açmak üzeredir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler