Ana sayfa Sosyal Medya Barış Arduç’un tarifsiz ve rakipsiz büyük bir aşkı var

Barış Arduç’un tarifsiz ve rakipsiz büyük bir aşkı var

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Ünlü oyuncu Barış Arduç TRT1’de geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve yayınlandığı günden bu yana zirveden düşmeyen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde başrolde yer alıyor.

Geçtiğimiz ay ikinci sezonu ile ekranlara gelen dizideki performansıyla beğeni toplayan oyuncu, aynı zamanda koyu Fenerbahçe taraftarı.

Ünlü oyuncunun takımı, 27 Ekim günü UEFA Avrupa Ligi’nde Fransa takımı Rennes ile karşı karşıya geldi. Barış Arduç’da maçı en ön sıralardan izledi.

Sosyal medyayı çok aktif kullanmayan oyuncu instagram hesabında maç anından tribünden pek çok fotoğraf paylaştı. Fenerbahçe’nin sahasında gerçekleşen karşılaşma 3-3’lük skorla berabere tamamlandı.

Maç sonucundan mutlu olan Barış Arduç’un keyifli anları objektiflere bu şekilde yansıdı. Arkadaşlarıyla beraber, sıkı taraftarı olduğu takımının maçını coşkuyla izleyen Barış Arduç sosyal medyada da bol bol fotoğraf paylaştı.

TRT 1’in milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplayan, güçlü senaryosu, başarılı oyuncu kadrosu ve ihtişamlı dekoru ile izleyiciden tam not alan dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’nun yıldızı Barış Arduç aynı zamanda geçtiğimiz aylarda ilk kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Ünlü oyuncunun meslektaşı Gupse Özay ile evliliğinden bir kız çocukları dünyaya geldi. Çift kızlarına Jan Asya adını verdi.