Ana sayfa Sosyal Medya Başak Gümülcinelioğlu için Sen Çal Kapımı dizisinin yeri bambaşka!

Başak Gümülcinelioğlu için Sen Çal Kapımı dizisinin yeri bambaşka!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisinin Neva’sı olarak gündemde şu sıralar Başak Gümülcinelioğlu. Hukuk temalı dizide Hakim rolüyle ekranlara gelen oyuncunun, birinci sezonda yer aldığı dizideki rolünün bittiği gündeme gelmişti. Yargı’nın 2. sezonunda yer almayacak Gümülcinelioğlu ama arkasında hoş bir seda bırakıyor. Başarılı oyunculuğu ile dizinin unutulmaz karakterlerinden birisi olacak…

Gümülcinelioğlu’nun en çok parladığı dizisi ise bir önceki projesi Sen Çal Kapımı oldu. Genç oyuncu, bu dizide Pırıl karakterine hayat veriyordu. Daha önce rol aldığı dizilerin yanı sıra Sen Çal Kapımı dizisi, hem daha büyük kitleler tarafından tanınmasını sağladı hem de oyuncunun meslek hayatında özel bir anlam taşıyor.

1991 İstanbul doğumlu olan oyuncu, 2018 yılında başladığı kariyerine başladı. Henüz 4 yıldır dizilerde rol alan Gümülcinelioğlu, yine çok sevilen bir başka romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’ta oynadığı Deniz karakteri ile büyük dikkat çekmişti.

Ardından Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolünde oynadığı ve şu sıralar Latin Amerika ülkelerinde dillerden düşmeyen, sosyal medyada hala gündem oluşturan Sen Çal Kapımı dizisinde, Anıl İlter’in hayat verdiği Engin’in büyük aşkı Pırıl olarak ekranda yer aldı.

Başak Gümülcinelioğlu için Sen Çal Kapımı dizisinin yeri bambaşka! 9

Ardından Yargı dizisi ile izleyenleri şaşırtan bir rolle bu sezon ekranlara gelmeye başladı. Başak Gümülcinelioğlu, oyunculuğu ile dram dizisinde de başarılı bir iş çıkardı. Sen Çal Kapımı ile yurtdışında da tanınma imkanı bulan Gümülcinelioğlu, Yargı’dan ayrılıyor ama hep hatırlanacak!

Geçtiğimiz günlerde bir Youtube kanalında kendisiyle ilgili merak edilenleri anlatan Başak Gümülcinelioğlu hakkında google’daki aramalarda yaşadığı bazı sıkıntıları da aktardı. Aslında 22 Ekim 1991 İstanbul doğumlu olan oyuncu, Almanya doğumlu göründüğünü söyledi. “Birisi Almanya yazmış. Yıllarca bana Almanya’da doğmuşsunuz denildi. Ben İstanbul, Fatih’te doğdum arkadaşlar” diyerek bu yanlış anlaşılmayı da düzeltti oyuncu.

Başak Gümülcinelioğlu için Sen Çal Kapımı dizisinin yeri bambaşka! 10

Göçmen kızı olduğunu da belirten oyuncu, en çok merak edilen konulardan birisi olan saçlarıyla ilgili duruma da değini. Gerçek bir kızıl saçlı olduğunu, fakat biraz rengini açtırdığını, daha parlak olması için de cila attırdığını saklamadı Gümülcinelioğlu.

Gözlerinde görme problemi olduğundan da bahseden oyuncu, “Benim gözlerim yüzde 60 görüyor. O yüzden ben sizi yolda görmem, tanımam lütfen ukala diye düşünmeyin. Çünkü normalde tanısam görsem, saatlerce konuşabilirim. Ben muhakkak ki sizi görmemişimdir” diye konuştu.

Bu arada Sen Çal Kapımı dizisi, oyuncunun kariyerinde olduğu kadar özel hayatında da bambaşka bir yerde duruyor! Zira Gümülcinelioğlu, bu dizide tanıştığı Çağrı Çıtanak ile beraber bir süredir. Oyuncu, sevgilisi ile yaşadığı bir sahneyi de samimi bir dille şöyle aktardı: “Çok samimi arkadaş olduk, ben 52 bölüm oynadım. Çağrı 39 bölüm oynadı. Birebir sahnesi olmayan iki kişiyiz. Bir bakış sahnemiz varmış, onu sevenlerimiz almışlar klip yapmışlar. Çünkü tek sahnemiz. Çok samimi hayat arkadaşı olduk.”

Başak Gümülcinelioğlu için Sen Çal Kapımı dizisinin yeri bambaşka! 11

Bu samimiyet daha sonra ilerleyerek aşka dönüşmüş. Şimdilerde Çıtanak ile beraberlikleri devam eden Gümülcinelioğlu, şu samimi itirafı yapmaktan da çekinmiyor: “Beni sevişine aşık oldum. Bi güzel seviyor beni, maşallah. Ev her zaman düzenlidir, o huyunu çok severim. Çağrı çok düzenli ve titizdir.”

Google’da kendisiyle ilgili yanlışlara devam eden oyuncu, boyunun 1.64 olduğunu, normalde 49 kilo olsa da bir rahatsızlığı nedeniyle 8 kilo aldığını ve 54 kiloya çıktığını, iki aydır diyet yaptığını anlattı. Soy adının da Yunanistan’ın Gümülcine’den geldiğini, burada çok fazla Türk yaşadığını, aile kökeninin de Gümülcine olduğunu belirtti oyuncu…

Oyuncunun sıcak, enerjik, içten röportajını aşağıdan izleyebilirsiniz…