Başak’ın düğününden sürpriz görüntüler! Gelinim Mutfakta 143. Bölüm

04 Ekim 2018 Perşembe, 06:39
Başak’ın düğününden sürpriz görüntüler! Gelinim Mutfakta 143. Bölüm

Gelinim Mutfakta 143. Bölümde Başak’ın düğün görüntülerinden sonra stüdyoda “inci kolye tartışması” devam etti! Gelinler yemeklerini yaparken Başak’ın düğün görüntüleri stüdyoda yayınlandı. Herkes merakla inci kolyenin takılıp, takılmadığına dikkat etti. Hanife Hanımın gelini Başak’a inci kolyeyi taktığı anlar sonrasında mutfakta bu konu üzerinden eleştiri sesleri yükselmeye başladı. Ezgi, hala gerçek bir inci olmadığı konusunda Başak’a yüklenmeye devam etti. Programa takıp gelmediği sürece gerçek bir inci olup olmadığının çok da ehemmiyeti olmadığını söyledi. Başak ise, böyle bir zorunluluğunun olmadığı üzerinde ısrarla durdu. Yasemin’in eleştirisi ise, gelinliğin modeli üzerine oldu..

Gelinim Mutfakta programında Başak’ın düğününden görüntülerin yer aldığı anları videodan izleyebilirsiniz.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için