Başak’a sinirlenen Reyhan Hanım stüdyoyu terk etti! Gelinim Mutfakta 143. Bölüm

04 Ekim 2018 Perşembe, 06:38
Başak’a sinirlenen Reyhan Hanım stüdyoyu terk etti! Gelinim Mutfakta 143. Bölüm

Gelinim Mutfakta 143. Bölümde Reyhan Hanım, puanlama sonrasında Başak’ın suçlayıcı eleştirisi karşısında çok öfkelendi ve onunla tartıştıktan sonra stüdyoyu terk etti! Başak, Reyhan Hanımın verdiği puanlardan sonra ortalığı karıştıran bir suçlamada bulundu. Ezgi’nin özellikle sinyal vermek amaçlı yemeğini fazla kavurduğunu ve Reyhan Hanımın da bu yüzden gelinine en yüksek puanları verdiğini söyledi. Bu suçlayıcı yaklaşım sonrasında Reyhan Hanım çileden çıktı. Sesini yükselten Reyhan Hanım ve Başak arasında büyük tartışma koptu. Başak’a daha fazla dayanamayan Reyhan Hanım stüdyoyu terk etti.

Bu olay Gelinim Mutfakta yarışmasının 143. bölümünde yaşandı. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Peki sonra neler yaşandı?

O gittikten sonra olay gelinlere sıçradı. Ezgi hem kendi yemeğini, hem de Reyhan Hanımı korumak için çaba harcadı. Başak’ın sürekli suçlamacı tavrı Yasemin ve Tuğçe’yi de işin içine çekti. Stüdyoda sesler çok yükseldi ve hararetli tartışma herkesi çok gerdi…

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için