Ana sayfa Dizi Haberleri Behzat Ç. dizisinden iki büyük sürpriz geldi!

Behzat Ç. dizisinden iki büyük sürpriz geldi!

tarafından ker_def

Türk dizi tarihinin fenomen yapımlarından ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, 6 yılın ardından geçtiğimiz aylarda BluTV özel yapımı olarak izleyicilerin karşısına yeniden çıktı. 9 bölümden oluşan 1. sezonun ardından merakla beklenen sorunun müjdeli cevabı BluTV’den geldi… Ekip çok yakında 2. sezon çekimlerine başlıyor. Dizinin 2. sezonunun yakın zaman sonra izleyicilerle buluşacak olması büyük bir sürpriz… Birçok Behzat Ç. hayranı 2. sezonu merak ediyordu ve bu açıklama ile de meraklar giderilmiş oldu.

2. büyük sürpriz ise dizinin süresi konusunda geldi… 45 dakikalık bölümleriyle kısa bulunan Behzat Ç. dizisi yeni sezonunda 60 dakikalık bölümleriyle geliyor. İzleyiciler de bu konuda sosyal medyada şikayetlerde bulunmuştu. Anlaşılan yapımcı ve BluTV, bu şikayetleri değerlendirerek böyle bir karar aldı.

İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı farklı hikayesiyle Türk dizi tarihinde unutulmaz bir yere sahip olan ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, ikinci sezonuyla da yine BluTV’de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik’den oluşan güçlü kadrosuyla izleyicilerden tam not alan dizinin 1. sezonunda bölüm sürelerinin 45 dk. oluşu üzerine seyircilerden bu konuda yoğun talep gören dizinin 2. sezonunun her bölümünün 60 dk.’dan oluşacağı müjdesi geldi.

‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin yine sadece BluTV’de yayınlanacak, merakla beklenen 2. sezon çekimleri yakında başlayacak.