Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Bein Connect’ten yeni bir dizi geliyor! Vay Bunlar ile farklı bir heyecan yaşayın!

Bein Connect’ten yeni bir dizi geliyor! Vay Bunlar ile farklı bir heyecan yaşayın!

tarafından ker_def

Bein Connect platformunda birbiri ardına orijinal diziler yayınlanmaya devam ediyor. Erkek Severse dizisinin iyi bir iş olmasının yanı sıra, Hayaller ve Hayatlar da çok ses getirdi. Ardından da Nasıl Fenomen Oldum isimli dizi geniş bir izleyicinin ilgisini çekti.

Bu 3 yapımdan sadece Hayaller ve Hayatlar için ikinci sezon onayı çıktı. Yakında dizi ekibi bir araya gelerek, ikinci sezon çekimlerine başlayacak. Bein Connect’in yeni dizisi Var Bunlar da yakında izleyicilerle buluşacak. Peki bu yeni dizi nasıl bir yapım? İşte detaylar:

Bein Connect'ten yeni bir dizi geliyor! Vay Bunlar ile farklı bir heyecan yaşayın! 8

Yapımını Z Medya’nın üstlendiği yepyeni beIN ORIGINALS dizisi “Var Bunlar”,
çok yakında Türkiye’nin dijital içerik platformu beIN CONNECT ekranlarında olacak.

Gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğine sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan “Var Bunlar” izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Yaz dönemine damga vurması beklenen “Var Bunlar” dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Bein Connect'ten yeni bir dizi geliyor! Vay Bunlar ile farklı bir heyecan yaşayın! 9

Çekimleri tüm hızıyla devam eden “Var Bunlar”ın senaryosunu, dizinin başrolünde de yer alan Giray Altınok ve Kerem Özdoğan kaleme alıyor. Samet ve Tufan karakterlerini canlandıracak Altınok ve Özdoğan ikilisinin kaleme aldığı ve izleyiciyi kahkahaya boğacağı “Var Bunlar” her perşembe beIN CONNECT’te yayınlanacak.