Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yeni dizi Var Bunlar’ın 4. ve 5. yeni bölümleri yayınlandı!

Yeni dizi Var Bunlar’ın 4. ve 5. yeni bölümleri yayınlandı!

tarafından ker_def

Yapımını Z Medya’ın üstlendiği yepyeni beIN ORIGINALS dizisi “Var Bunlar” dördüncü ve beşinci bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!

Gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğinde sürüklenen iki yakın arkadaş Samet ve Tufan’ın maceralarını konu alan “Var Bunlar”, her hafta yeni bölümleriyle beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.

Burak Topaloğlu bu hafta Var Bunlar dizisinin konuğu oldu.  Dizinin kahramanları Samet ve Tufan’ı canlandıran Giray Altınok ve Kerem Özdoğan’ın birlikte kaleme aldığı “Var Bunlar”ın bu hafta yayınlanacak olan dördüncü bölümüne Burak Topaloğlu konuk oluyor.

Var Bunlar dördüncü ve beşinci bölüm tanıtımı

‘VAR BUNLAR’ DÖRDÜNCÜ BÖLÜM – DOĞAÇLAMA

Tufan iş yerinde yaşadığı ve giderek yayılan yanlış anlaşılmayı düzeltmenin, Samet ise tesadüfen dahil olduğu doğaçlama tiyatro ekibinde yıldız olmanın peşinde. Gösteri başlıyor…

‘VAR BUNLAR’ BEŞİNCİ BÖLÜM – KÖR

Tufan görür görmez beğendiği ve onu görme engelli zanneden güzel kadını tavlamak için kör gibi davranmaya başlar. Tufan’ın bu oyunu yüzünden Samet’in de başı belaya girer. Kendisini karakolda bulan Samet’in masumiyetinin tek görgü tanığı kör sanılan Tufan’dır.

VAR BUNLAR – KÜNYE

Yapım şirketi : Z Medya

Yapımcı : Elif Yakarçelik

Yönetmen : Arif Gökdeniz Uslu

Senaryo : Giray Altınok- Kerem Özdoğan

Oyuncular : Giray Altınok- Kerem Özdoğan

Görüntü yönetmeni: Volkan Şimşek