Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Belçim Bilgin, yeni saç şekli ve kıyafet seçimiyle beğeni topladı

Belçim Bilgin, yeni saç şekli ve kıyafet seçimiyle beğeni topladı

tarafından ker_def

12 yıllık evliliğinin ardından Yılmaz Erdoğan ile ayrılan Oyuncu Belçim Bilgin’in geçtiğimiz günlerde yeni evinin tadilatı için gereken 4 milyonu eski eşinden aldığı haberleri gündeme gelmişti.

Televizyongazetesi/Detay – Bilgin, oğlu Rojin’in babası Yılmaz Erdoğan ile evliliklerini dostça bitirmiş ve ikili kavgasız gürültüsüz ayrılmıştı.

Ekranlara en son İbrahim Çelikkol ile oynadığı Kördüğüm dizisiyle gelen Belçim Bilgin, instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

Elinde kahve bardağı ile poz veren Bilgin, telefonla konuşurken neşeli bir anının fotoğrafını yayınladı.

Belçim Bilgin’in iyice kısalmış saç şekli dikkat çekerken, kıyafetiyle de beğeni topladı.

Takipçilerinin özellikle ceketini çok beğendikleri yorumları dikkat çekerken, tarzıyla övgüler aldı.

İşte Belçim Bilgin’in o paylaşımı:

Guzel haberler alacagimiz bir gun olsun! ??? #yellowlove #goodnews #wednesday #spring #love #hope #fashion

Belçim Bilgin, yeni saç şekli ve kıyafet seçimiyle beğeni topladı 7

BELÇİM BİLGİN KİMDİR?

31 Ocak 1983 tarihinde doğdu. Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu’nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun’a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nin sosyal ortamında geçirerek 2001’de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2002’de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçim Bilgin, oyuncu olmayı düşünüyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris’e yerleşti. Burada 2 sene kalan Belçim Dol adlı film’de de rol aldı.

2006 yılında Türkiye’ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan’la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini canlandıran Belçim eşi Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı bir oyunda rol almak istediğini de belirtmiştir.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ocak 2011’de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde başrol oyuncusu olarak görev almıştır.

Kendisi gibi oyuncu olan ve 10 Ağustos 2006 yılında evlendiği eşi Yılmaz Erdoğan’dan 2018 yılının Aralık ayında boşandı. Belçin Bilgin’in bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu vardır.