Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Adım Melek 3. bölüm 2. fragmanı izle; Melek rahatsızlanıyor!

Benim Adım Melek 3. bölüm 2. fragmanı izle; Melek rahatsızlanıyor!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Çarşamba günlerine damga vuran ‘Benim Adım Melek’ heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor. Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın yaptığı, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı “Benim Adım Melek”, üçüncü bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizinin 3. bölümünden 2. fragman da paylaşıldı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Haberimizin devamında 3. bölümün tüm detayları bulunuyor.

Benim Adım Melek’in üçüncü bölümünde nelere olacak:

Mithat, kanını akıtan Kerem’in cezasını kesmeye kararlıdır. Kerem’i almaya gelen Alpay, karşılaştığı manzara karşısında deliye döner. Melek, babasının öfke dolu bakışlarıyla, Kerem’in yokluğu arasında sıkışıp kalır. Bir zamanların sıcak, sevgi dolu yuvası, şimdilerin soğuk sığınağından başka bir şey değildir.

Mithat yapacağını yapar ve herkesin yüreğine yeni korkular salar. Kerem kayıplara karışır… Melek oğlunu düştüğü beladan kurtarmak için mücadele ederken, Alpay, Melek’in yaşadığı onca acıya rağmen yenileri ekler. Kerem’i bulmak için Melek’e uzanan yardım eli kimindir?

Alpay’ın yeni hamlesi ne olacaktır?

Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Benim Adım Melek her Çarşamba günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.