SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 08:02

SON HABERLER

Benim Adım Melek 4. yeni bölümde Karadağ konağında büyük sürprizler

Çarşamba akşamları reytingleri alt üst eden Benim Adım Melek dizisinin 4. yeni bölümü 16 Ekim Çarşamba akşamı ekrandaki yerini alacak. TRT 1 ekranlarında güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla Çarşamba günlerine damga vuran ‘Benim Adım Melek’ heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor. Günün en çok izlenen dizisi olmayı başaran Benim Adım Melek, kısa sürede rakiplerinin önüne geçerek başarısını ispatladı.

Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın yaptığı, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı “Benim Adım Melek”, dördüncü bölümü ile ekranlara geliyor.

Benim Adım Melek 4. bölüm fragmanı:

Benim Adım Melek’in dördüncü bölümünde neler olacak? İşte detaylar…

Melek, Mithat’ın Kerem’i babasına teslim etmesiyle baş etmeye çalışırken, Defne ve küçük Seyitali’nin de havaalanına gittiğini öğrenip yıkılır. Alpay’ın çocuklarıyla Almanya’ya dönmesi için önünde hiçbir engel yoktur.

Yaşanan olaylar, ne pahasına olursa olsun çocuklarından vazgeçmeyen Melek’i memleketinden, istenmediği aile ocağından Almanya’ya dönmeye mi itecek?

Ömrünü Melek’i unutmak için tüketen Seyitali, Cumali’nin baskısıyla kızından tamamen vaz geçebilecek mi?

Tüm gözler Melek’teyken Karadağ konağının çalınan kapısı yeni sürprizlere gebe kalacak

Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Benim Adım Melek her Çarşamba günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler