SON DAKİKA
1 Şubat 2023 15:53

SON HABERLER

Benim Adım Melek dizisinde ah senarist bu kadar da dram olmaz ki!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek’te Defne ve Ömer’in hayallerine bir adım daha yaklaşacakları yeni bölüme yansıyacak… 11 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranında Benim Adım Melek dizisinin 39. bölümü izleyicilerle buluşacak. Peki dizinin yeni bölümünde neler izleyeceksiniz? Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrollerinde yer aldığı diziden detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Şirhanlar, Defne’yi istemeye gelmiştir. Şirhanlar ve Karadağlar isteme merasiminde keyifli anlar yaşarken Banu, Mithat ve Seyran’ın farklılıklarını ortaya sermektedir. Onların mutlu giden evliliği nelerle sınanacaktır? Seyran öğrendiği hangi gerçek karşısında şok olur?

Aslı, Funda’nın bilerek onu Karadağlara götürdüğünü söylerken Funda ortada çekinecek bir şey olmadığını düşünmektedir. Kerem’in Melek’in oğlu olması bir sorun teşkil etmemektedir ona göre. Aslı ise eniştesinin tepkisinden korkmaktadır. Emre ve Kerem arasındaki çatışma devam eder. Kerem’in elindeki görüntüler ortaya çıkarsa Emre’yi ne bekleyecektir?

Kenan Vildan’ı çocukluğunun geçtiği yere götürür. Vildan Kenan’a karşı ne düşünmektedir? Ömer’in gitme zamanı gelmektedir. Gitmeden önce Defne’ye bir sürpriz yapar.

Locada işler karışır. Küçük Seyit Ali hastalanıp annesini yanında isterken, Melek düşük bağışıklığıyla ne yapacaktır? Benim Adım Melek her Çarşamba günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler