Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri ‘Bergen’ rolüne hazırlanan Farah Zeynep Abdullah, hakkında çıkan, ‘kilo aldı’ haberleriyle dalga geçti!

‘Bergen’ rolüne hazırlanan Farah Zeynep Abdullah, hakkında çıkan, ‘kilo aldı’ haberleriyle dalga geçti!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –En son ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde ‘İnci’ karakterine hayat veren oyuncu Farah Zeynep Abdullah dizinin geçtiğimiz sezon yayınlanan final bölümünde diziden ayrılmıştı. Oyuncu şimdilerde  ‘Acıların Kadını’ olarak anılan, önce yüzüne kezzap atılan ve sonrasında öldürülen ‘Bergen’in acı dolu hayatının anlatılacağı sinema filmine hazırlanıyor.

Farah Zeynep Abdullah ‘Bergen’de usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile birlikte rol alacak. Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı, senaryosunu ise Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı Film Şubat 2022’de sinemaseverlerle buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde basında hakkında, ‘kilo aldı’ haberleri çıkan oyuncu bu haberlere tepkisini sosyal medyadan çektiği videoyla verdi.  Oyuncu, instagram hesabında paylaştığı filtreli storylerle haberleri ti’ye aldı.

Yüzünü dolgun gösteren bir filtre kullanan oyuncu, “Bugün çok önemli bir Haber okudum. Bunu hepinizle paylaşmak istiyorum. Duymayanlar da duysun. Bütün dünya için önemli olduğunu düşünüyorum, Türkiye için özellikle. ‘Farah kilo almış, Farah kilolarıyla şoke etti. Farah sen ne yaptın?’ gibi başlıklar durumun ne kadar feci olduğunu gösteriyor. Sadece küçük bir şey düşündüm. Sıkılmadınız mı insanların orasından burasından konuşmaktan. Kime ne kimin kilosundan?” sözleriyle yapılan haberleri eleştirdi.