Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Derdim Var dizisine Birce Akalay ve Mert Fırat çok inandı!

Bir Derdim Var dizisine Birce Akalay ve Mert Fırat çok inandı!

tarafından ker_def

Kanal D ekranında yakında izleyicilerle buluşacak olan Bir Derdim Var isimli yeni dizi projesinin iki tecrübeli başrol oyuncusu bulunuyor. Birce Akalay ve Mert Fırat, uzun bir aradan sonra izleyenlere güçlü mesajlar vermesi beklenen Bir Derdim Var isimli dizide yer almayı kabul etti.

Her iki oyuncu da daha önceki projelerinde çok etkileyici roller ortaya koymuş ve mesleklerinde önemli deneyimler yaşayarak bu noktaya ulaşmış isimler. Sıradan bir dizide yer almayacak kadar dikkatli olan Birce Akalay ve Mert Fırat ikilisinin, yeni projenin vereceği mesajların önemine inandıklarını sözlerinden anlayabilirsiniz.

Nilüfer isimli bir pskiyatrist olarak izleyeceğimiz Birce Akalay, gençlerin sorunlarına eğilen ve onları hayata kazandırmak için farklı yollar deneyen cesur bir kadın olarak ekranda yerini alacak.

Sadece gençlerin değil, onların ailelerinin de yaşadığı sıkıntıların ortaya konacağı, dizi üzerinden benzer sorunları gerçek hayatında hissedenlere güçlü mesajlar vermeyi hedefleyen yeni dizi projesinin sosyal medyada çok ilgi çektiğini belirtelim.

Mert Fırat da bir süredir tiyatro faaliyetleri nedeniyle ara verdiği televizyon dizilerine dönüş yapmış oldu. İki tecrübeli ismin yan yana gelmesi ve projenin gençler ile onların ailelerinin yaşadığı sıkıntıları ortaya koyacak olması Bir Derdim Var dizisini özel bir yapım olarak ortaya koyuyor.

Psikiyatrist Nilüfer ile adalete inanmış olan savcı Ömer karakterlerinin hikayesi, milyonlarca izleyiciyi etkileme potansiyeli taşıyor.

Bir Derdim Var dizisinin yeni afişi de yayınlandı…

Dizinin izleyicilerle buluşması konusunda geri sayım sürerken dizinin başrollerinde yer alan Birce Akalay ve Mert Fırat’ın ikili afişi yayınlandı.

Ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin hassas dünyasını mercek altına alacak AyNa Yapım imzalı ‘Bir Derdim Var’ dizisi çok yakında Kanal D’de izleyici ile buluşacak.

İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) uyarlaması olan dizinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan afişinin ardından bu kez de başrollerinde yer alan Birce Akalay ve Mert Fırat iyi bir dizi çifti olarak göz dolduruyor.

Dizide gençlerin yaralarını sarmaya çalışan, Doktor Nilüfer’e hayat verecek olan Birce Akalay ile Savcı Ömer olarak karşımıza çıkacak Mert Fırat’ın uyumları şimdiden dikkat çekiyor.

Dizinin kadrosunda şu isimler de bulunuyor: “Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar ve Muhammet Uzuner yer alırken onlara başarılı genç oyuncular Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu.”

Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci yer alırken senaryosunu ise Yekta Torun kaleme alıyor.

‘Bir Derdim Var’ çok yakında Kanal D’de başlıyor!