Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Küçük Gün Işığı dizisinde izleyicileri çok mutlu eden bir sürpriz var!

Bir Küçük Gün Işığı dizisinde izleyicileri çok mutlu eden bir sürpriz var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde her yeni bölüm izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Seray Kaya ile Berk Oktay ikilisinin başarılı partnerliği üzerinden yükselen dizinin hikayesi de çok ilgi çekiyor.

Dizinin şimdiye kadar yayınlanan 20 bölümüne yoğun bir ilgi gösteren dizi hayranları, yeni bölümleri de heyecanla bekliyor. 21. bölümde de izleyicileri bekleyen bir sürpriz var. Senaristler Fırat ile Elif karakterlerinin ayrı düşmesine pek de izin vermeyecek gibi gözüküyor.

Dizi hayranlarının bir süredir beklediği Fırat ile Elif’in barışma adımlarını 21. yeni bölümde izleyebileceksiniz. Diziyi en başından bu yana takip edenler, bu ikiliyi çok beğendiklerini ve onların aşklarını ekranda daha güçlü şekilde hissetmek istediklerini belirten yorumlar paylaşıyor.

Fırat ile Elif’in barışması ile rahatladıklarını belirten dizinin hayranları, sürekli gözyaşı ve dram dolu sahnelerden sonra yeniden barışmanın iyi bir his olduğunu belirtiyor.

“Ağlama krizleri olmayan bir bölüm” diye yorum yapan izleyiciler, Bir Küçük Gün Işığı dizisinde dramın aşırı derecede abartılmasından da rahatsız.

Yine izleyicilerin çok farklı duyguları bir arada yaşayacağı Bir Küçük Gün Işığı dizisinin 21. yeni bölümünü 30 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’da atv ekranında izleyebilirsiniz.