Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Küçük Gün Işığı dizisinin final kararına birçok izleyici inanmak istemiyor!

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin final kararına birçok izleyici inanmak istemiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde final zamanı geldi. Dizinin 36. bölümü ile birlikte final yapacağının duyurusu atv tarafından paylaşıldı. Ancak birçok izleyici buna inanmak istemiyor.

Dizinin çok iyi başladığını ve pazartesi rekabetinde ilk haftalarda çok iyi reytingler elde ederek kendisine güçlü bir yer edindiğine şahitlik ettik. Berk Oktay ile Seray Kaya ikilisinin güçlü uyumu ve hikayenin de çok etkileyici olması ile birlikte Bir Küçük Gün Işığı dizisi milyonlarca izleyicinin kalbine giren bir yapım oldu.

Ümran karakterinde Esra Dermancıoğlu ile, Dila karakterinde Tuğçe Açıkgöz ve Sude olarak izlediğimiz Şeyma Korkmaz dikkat çeken performanslar ortaya koydu. 3 oyuncu da izleyicileri rahatsız eden kadın rollerini başarıyla canlandırdı.

Azra Aksu de Güneş karakterinde çocuk oyuncu olarak çok iyi bir işe imzasını attı. Dizinin güçlü hikayesi bir zaman sonra aşınmaya ve senaryoda sorunlar çıkmaya başlayınca da izleyiciler yavaş yavaş diziden koptu. Pazartesi rekabetinde uzun süre dirense de son aylarda çok düşen reytingleri ile Bir Küçük Gün Işığı dizisinin devam etme şansı pek de kalmamıştı.

atv’nin paylaştığı 36. bölüm fragmanı final duyurusu oldu. 5 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’da yayınlanacak olan 36. bölüm ile birlikte Bir Küçük Gün Işığı dizisi de ekran ömrünü tamamlayacak.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin final kararına birçok izleyici inanmak istemiyor! 7

Ancak sosyal medyaya bakıldığı zaman birçok izleyici bu duruma inanmak istemiyor. Sosyal medya ortamında dizinin final olacağına üzülenlerin çok sayıda paylaşımını görebilirsiniz.

Çünkü, diziyi sevenler hikayenin devam edebilecek durumda olduğunu düşünüyor. Ancak reytinglerin buna izin vermediği gerçeğini de atlamamak lazım.

“Final olması gereken bir sürü dizi varken, bu dizinin final olması üzücü” diye yorumlar yapan izleyiciler, Bir Küçük Gün Işığı dizisinin biteceği gerçeğine henüz alışamadı.

Birçok izleyici ise “Hep kalbimizde olacaksın” diyerek dizinin unutulmaz izler bıraktığını belirten yorumlar paylaşıyor.

Berk Oktay ile Seray Kaya ikilisinin başarılı partnerliği ve etkileyici oyunculukları da unutulmayacaktır.