Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Sevdadır dizisinin 12. yeni bölümünde Yasin zor bir kararın eşiğinde

Bir Sevdadır dizisinin 12. yeni bölümünde Yasin zor bir kararın eşiğinde

tarafından ker_def

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 24 Nisan Çarşamba günü on ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Gülender ve İshak Ali, torunlarının yokluğuyla yıkılıyor… Bir Sevdadır’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar:

Yasin; Yeşil ve çocukları hakkındaki gerçekleri öğrenir ancak annesi Gülender ve babası İshak Ali’nin, çocuklara olan bağlarını gördüğünde ikileme düşer. Rukiye, Yasin’e gerçekleri açıklaması için baskı kurar fakat gerçeklerin ailesini bir kez daha üzeceğini bilen Yasin zor bir karar verme aşamasındadır.

Yeşil, gerçekler herkes tarafından öğrenilmeden Bıçakçı Konağını terk etmeye karar verir. Çocuklarını alan Yeşil, gece vakti kimseye haber vermeden konağı terk eder. Tekrar bir araya gelen Yeşil, Cemile ve Ayça, birlikte yeniden bir hayata başlamanın planlarını yapar.

Gülender ve İshak Ali; Yeşil ve çocukların konaktan ayrıldığını duyduğunda yıkılır. Gülender, kendi içinde büyük bir çatışma yaşayan Yasin’den torunlarını geri getirmesini ister. Yasin, tüm bu duygu karmaşasının ortasında kardeşi Ersin’in bıraktığı notları bulur. Menevşe ise Tufan’ın sözlenmesi ile büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Tufan, Menevşe’yi kaybetmemek için ailesini karşısına almaya karar verir. Fakat bu ilişkiye engel olmaktan asla vazgeçmeyen Hasret, beklenmeyen bir hamle ile Tufan’ı ve Menevşe’yi zor bir durumun içine sokar. Tüm olayları uzaktan sinsice izleyen Ünal, beklenmedik bir anda Yeşil’in karşısına çıkar.

“Bir Sevdadır” 12. bölümüyle 24 Nisan Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…