Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Sevdadır dizisinin 6. yeni bölümünde iki ailenin savaşı ve büyük hesaplaşma!

Bir Sevdadır dizisinin 6. yeni bölümünde iki ailenin savaşı ve büyük hesaplaşma!

tarafından ker_def

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 6 Mart Çarşamba günü altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

Bir Sevdadır’da iki ailenin savaşı… Yasin, Tufan’dan hesap soruyor… Bıçakçılar ve Karlıcalar arasında neler yaşanacak?Dizinin altıncı bölüm ise şöyle;

Yasin, doping kumpasının arkasında Tufan olduğunu öğrenir. Tufan’ın yaptıklarını bağışlamayacak ve hesabını soracaktır. İkili arasındaki büyük savaş devam ederken Yasin’in futbol hayatına dönüp dönemeyeceği ise merak konusudur.

Gülender, çocukları Yeşil’den ayırmak için yeni bir plan peşindedir. Çocukların eğitimi ve bakımı için bakıcılarla görüşmeye başlayan Gülender, aradığı kişiyi bulmuştur. Yeşil’in bu duruma tepkisi ne olacaktır?

Öte yandan, Bıçakçılar ve Karlıcalar arasındaki çekişme, Zülfü’nün oğlunun sünnet düğünü davetiyle yeni bir boyut kazanır. Bıçakçı ve Karlıca aileleri, ortak dostları Zülfü’nün davetini kabul ederler. İki düşman aile, tüm fertleriyle ilk kez karşı karşıya gelir. Ancak, bu buluşma sadece sevinçli bir düğünle mi sonuçlanacak, yoksa beklenmedik olaylar mı yaşanacak?

Menevşe ve Tufan cephesinde, sünnet düğünü karşılaşmasında neler yaşanacak? Yeşil’i elinden kaçırdıktan sonra bunalıma giren Ünal, Yeşil’i ele geçirmekten vazgeçecek mi?

“Bir Sevdadır” altıncı bölümüyle 6 Mart Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…