Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Sevdadır dizisinin 7. yeni bölümünde Yasin’i şoke eden forma olayı!

Bir Sevdadır dizisinin 7. yeni bölümünde Yasin’i şoke eden forma olayı!

tarafından ker_def

Bıçakçı ve Karlıca aileleri arasında neler yaşanacak? Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 13 Mart Çarşamba günü yedinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Bir Sevdadır’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar: Yasin’in Tufan’a vurması düğünde çıkacak büyük kavganın ilk kıvılcımı olur. Düğünde büyük bir hengame yaşanırken Yeşil müştemilatta onu alıkoyan Ünal’ın adamından kurtulmaya çalışmaktadır.

Düğündeki kavganın sonucu nezarette biter. Yeşil, Ünal’ın adamının elinden kurtulmayı nasıl başaracaktır?

Yeşil üst üste yaşadığı bu olaylar sonrasında cezaevinde yazmış olduğu mektuptan Ayça’ya bahseder. İleride bir gün, çocuklarının gerçeği bilmesinin doğru olacağını düşünür. Gülender ise evde bir sıkıyönetim uygulamış, çocuklarla sadece yeni bakıcılarının ilgilenmesini uygun görmüştür. Velayetlerini almak içinse yeni yollar düşünmeye başlamıştır…

Yasin ise dopingten aklandıktan sonra yeni formasının giymenin heyecanı içindedir. Forma sponsorlarının Karlıcalar olduğunu gören Yasin ne yapacaktır?

İki aile arasında tansiyon yükselirken Tufan’ın annesi Hasret ile Menevşe ve Gülender’in yolu kermeste kesişir. Tufan, burada Menevşe ile karşılaşırken İshak Ali ise lansman sonrası yönetim kurulunu ikna etmeye çalışmaktadır.

Buna karşılık Cenap Ağa’nın hamlesi ne olacaktır? Yeşil’in tüm gerçekleri açıkladığı mektup, birinin eline geçecek midir?

Bir Sevdadır yedinci bölümüyle 13 Mart Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…