Bir Umut Yeter başarılı olamazsa izleyici en çok Hazal Subaşı’na üzülecek

06 Ekim 2018 Cumartesi, 11:16
Bir Umut Yeter başarılı olamazsa izleyici en çok Hazal Subaşı’na üzülecek

Bir Umut Yeter dizisinde Elif karakterine hayat veren Hazal Subaşı’nın hatırı sayılır bir izleyici kitlesi var. Adını Sen Koy dizisiyle ismini duyuran güzel oyuncu, yaz ayında diziden ayrılarak yeni projelerde yer almak istediğini söylemişti. Subaşı’nın önüne çok iyi bir fırsat idi, Bir Umut Yeter… Geçen hafta perşembe günü yayınlanan dizide Elif karakteriyle adeta hayranlarının yüzünü kara çıkartmadı ve harika bir performans sergiledi. Ancak bir sorun vardı, dizinin reytingleri hiç de kabul edilebilir değildi.

Bir Umut Yeter 6 Ekim Cumartesi gününden, yani bugünden itibaren Cumartesi günleri izleyicinin karşısına çıkacak. Dizinin hikayesinde ve oyunculuk performansında bir sorun yoktu. Yeni gününde Bir Umut Yeter başarılı olacak mı, merakla bekleniyor. Ancak dizinin reytinglerinde düzelme yaşanmaz ise bu durum en çok Hazal Subaşı hayranlarını üzecek.

Elif karakterini içselleştiren ve oyunculuk noktasında kendini ne kadar geliştirdiğini ifade etmeye de başlayan Hazal Subaşı, Elif karakteriyle arasında bazı benzerlikler olduğunu söyledi.

“Elif inatçı bir kız, ona hak verdiğim nokta çok fazla…” diye konuşan Subaşı, bu karakteri canlandırdığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Kanal D’nin MF Yapım imzalı dizisi “Bir Umut Yeter” yeni bölümü ile bu akşam 2. bölümüyle ekrana geliyor.

Dizide Elif karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hazal Subaşı hem yeni projesi, hem canlandırdığı Elif karakteri hem de oyunculuk serüveni ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Bir Umut Yeter ve Elif karakteri ile ilgili “Bir Umut Yeter çok duygusal, çok derin ve güçlü hikayesi olan bir proje. Bu projenin içinde olduğum için ve Elif karakterini canlandırdığım için gerçekten çok mutluyum. Elif hayat dolu, neşeli, akıllı, oldukça cesaretli ve kafasına koyduğunu yapan güçlü bir karakter. İnatçı bir kız. Ben de gerçekten haklı olduğumu düşündüğüm zaman çok inatçı olabiliyorum. Elif’e hak verdiğim nokta çok fazla, onun tarafından bakıyorum ve verdiği savaşa, gücüne saygı duyuyorum.” dedi.

Kariyeri ile ilgili de önemli acıkmalar yapan Subaşı “Miss Turkey’den sonra tamamen hayatım değişti diyebilirim, Reklamcılık okuyordum, oyunculuk yapmaya başladım. Kısa süre sonra gerçekten oyuncu olmak istediğimi anladığımda elimden gelenin en iyisini yapmak için, öğrenmek için çok çaba gösterdim.” dedi.

Bir Umut Yeter, yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir Umut Yeter haberleri için

hazal subaşı haberleri için