Ana sayfa Dizi Haberleri Bir yanda Afra Saraçoğlu, diğer tarafta Mert Yazıcıoğlu! İkisi de ışık saçıyor, farkları fark ediliyor!

Bir yanda Afra Saraçoğlu, diğer tarafta Mert Yazıcıoğlu! İkisi de ışık saçıyor, farkları fark ediliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yalı Çapkını isimli Star TV dizisinde Seyran karakterinde Afra Saraçoğlu, sezonun en başarılı çıkışını yapan isim oldu. Dizinin çift haneli reytinglere ulaşmasında genç oyuncunun başarılı performansı büyük rol oynuyor. Ayrıca Mert Ramazan Demir ile uyumlu partnerlik süreci de dizinin beğeni toplayan yönlerinden birisi oldu.

Mert Yazıcıoğlu ise sevgilisi Afra Saraçoğlu’ndan haftalar sonra ekrana Darmaduman isimli diziyle dönüş yaptı. Geçtiğimiz perşembe günü ilk bölümü Fox TV’de yayınlanan Darmaduman’da Kerem karakteriyle yer alan oyuncu, farklı bir ışık saçıyor. Kerem karakteri ironik yönleri olan, yürekli, koruyucu ve zorluklardan kaçmayan birisi olarak izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Bir yanda Afra Saraçoğlu, diğer tarafta Mert Yazıcıoğlu! İkisi de ışık saçıyor, farkları fark ediliyor! 8

Tabii ki bu noktada Mert Yazıcıoğlu’nun abartıdan uzak, karakterin ruhuna kendisini bürüyen ve sanki Kerem olmuş hissini izleyiciye veren bir performansı göze çarpıyor. Dizinin daha ilk bölümünde birçok izleyici bu hissi aldığını sosyal medyada yaptığı yorumlarla ortaya koydu.

Karakterin sakinliğini, cool duruşunu güzel bir şekilde yansıtan Mert Yazıcıoğlu, izleyicilerin keyif alması noktasında dizinin en kilit noktasında bulunuyor.

Afra Saraçoğlu’na gelirsek, Yalı Çapkını dizisinin başarısı zaten onun yeteneklerinin de büyük katkısıyla gerçekleşti. Zorla evlendirilen bir genç kadının yeni bir aile ortamı içinde kendisini kabul ettirme ve çapkınlıkları ile bilinen kocasını kendi istediği noktaya getirme çabası büyük ilgi görüyor.

Bir yanda Afra Saraçoğlu, diğer tarafta Mert Yazıcıoğlu! İkisi de ışık saçıyor, farkları fark ediliyor! 9

Bir yanda Mert Yazıcıoğlu yeni başlayan Darmaduman dizisiyle karizmasını ortaya koyuyor.

Diğer tarafta Afra Saraçoğlu, sezonun en iyi çıkışını sergileyen dizide yetenekleriyle gündem oluyor.

İki sevgili uzun yıllardır birlikte ve düzenli bir hayatın içinde olmaları da mesleklerinde başarılı olma noktasında önemli bir faktör gibi görünüyor.