Ana sayfa Dizi Haberleri Mert Yazıcıoğlu, ikinci sezonda Kızıl Goncalar dizisinin lokomotif ismi olacak!

Mert Yazıcıoğlu, ikinci sezonda Kızıl Goncalar dizisinin lokomotif ismi olacak!

tarafından ker_def

Now televizyon kanalında ilk sezonunu tamamlayan Kızıl Goncalar isimli dizi çok başarılı bir süreç geçirdi. Özgü Namal’ın uzun bir aradan sonra ekrana geri dönmeyi bu dizi ile tercih etmiş olması, projenin kıymetini bir kat daha artırmış oldu.

Özcan Deniz’in de bir süre aradan sonra yeniden setlere Kızıl Golcalar dizisi ile geri dönmesi milyonlarca hayranı daha ilk baştan etkiledi.

Kızıl Goncalar dizisi güçlü hikayesi, iyi oyunculuk performanslarının yanı sıra sosyal medyada da çok etkili oldu ve reytingleri sezon boyunca iyi geldi.

İkinci sezon onayını da alan ve Eylül ayında yeni bölümlerinin çekimlerine başlanması beklenen dizi, yine çok iddialı bir sezon geçirecek gibi gözüküyor.

Senaristler yeni dönem için hikayenin ana hatlarını oluşturmaya devam ederken, Cüneyd karakterinin ikinci sezonda çok daha fazla öne çıkması bekleniyor.

Mert Yazıcıoğlu’nun muhteşem bir yorum ile karakteri şekillendirdiği ve sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi elde ettiği Cüneyd karakteri, Kızıl Goncalar dizisinde hikayenin sürükleyici öğesi olacak gibi gözüküyor.

Dizinin yeni döneminde hikayenin nasıl şekilleneceği, yeni isimlerin katılıp katılmayacağı gibi konular da merakla bekleniyor.

Yaz dönemi içinde bu konularla ilgili önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor.