Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova dizisinde eskiyi unutun, yepyeni bir dönem başlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde eskiyi unutun, yepyeni bir dönem başlıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında izleyicilerle yeni sezonda buluşmak için gün sayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük bir değişim yaşanıyor… Başrol oyuncularından üçünün ayrılmasının ardından dizideki ayrılıklar son bulmayacak.

103. bölümde Hande Soral’ın canlandırdığı Ümit karakterinin vurulduğunu fragmandan görebilirsiniz. Ünlü oyuncu diziye veda edecek. Ardından ise Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık’ın da diziden ayrılması bekleniyor. Artık Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir yanda Züleyha, diğer yanda ise Hakan Gümüşoğlu karakterleri üzerinden ilerleyecek.

Eski meseleler, eski düşmanlıklar yerini yeni dostluklara ve ittifaklara bırakacak. Çukurova’da her şey baştan aşağıya değişiyor. Bu değişimin mimarı ise İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Hakan Gümüşoğlu karakteri olacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde eskiyi unutun, yepyeni bir dönem başlıyor! 7

Dizinin yeni sezon için afişi paylaşıldı. Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 103. bölümden 2. fragman yayınlandı. Dizideki bu değişim dalgası hem afişte hem de fragmanda kendini gösteriyor.

Züleyha’nın başı büyük dertte. Demir artık yok ve hanımağa olarak onu zorlu sınavlar bekliyor. Tabii ki Hakan Gümüşoğlu da Züleyha’nın bu zorlu sınavlarını artıracak olan bir karakter olacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranları ilk 3 sezonda yaşanan birçok olayın artık yeni olaylara bırakacağını, dizinin bir hayli değişmekte olduğunu fragmandan bile anlayacaktır.