SON DAKİKA
5 Şubat 2023 10:45

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önemli bir karar alındı!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonundan ilk görüntüler yayınlandı. Üç sezondur zirveden inmeyen dizinin yeni sezona 9 Eylül Perşembe akşamı başlayacağı duyuruldu.

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonuna ait görüntüler, geçtiğimiz akşam ilk kez atv Ana Haber’de ekranlara geldi.

Diziye bu sezon dahil olan İbrahim Çelikkol’un da ilk kez görüldüğü tanıtım, merakla beklenen yeni sezona dair büyük heyecan yarattı. İlk 3 sezon müthiş bir başarı sağlayan dizinin yeni dönemde de hikayesi ile izleyicileri bir hayli etkilemesi bekleniyor.

Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış’ın başrollerinde yer aldığı dizinin bir başka başrol oyuncusu olan Kerem Alışık da dördüncü sezonun başlarında yapıma veda edecek.

NELER YAŞANMIŞTI?

Üçüncü sezonun final bölümünde Demir’i gölge gibi takip eden gizli düşmana karşı tüm Çukurova seferber olmuştu.

Küçük Leyla’yı alıkoyan, değirmenleri yakıp tırları kaçıran eşkıyayı Fikret’le birlikte aramaya koyulan Demir’in konağı yangın yerine dönmüş, yaşanan hengâmede Demir ortadan kaybolmuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler