SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 00:04

SON HABERLER

Bir zamanların çok sevilen dizisi Çilek Kokusu iki yeni ülkede yayınlanacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de altı yıl önce yayınlanan ve birçok genç oyuncunun kariyerinde büyük bir adım atmasını sağlayan Çilek Kokusu çok yakında yurt dışında yayınlanacak. Türkiye’de, gösterildiği dönem büyük ilgi gören gençlik dizisi şimdi de Avrupa’yı fethedecek.

2015 yılında yaz dizisi olarak başlayan ve bir sezon boyunca 23 bölüm olarak yayınlanan Çilek Kokusu, genç oyuncularıyla tam anlamıyla bir gençlik yaz dizisiydi. Filiz Gülmez Pakman ve Adnan Güler’in yönettiği dizi İstanbul ve Bodrum’da çekilmişti.

Dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray ve Mine Tugay yer alıyordu. Çilek Kokusu dizisi genç oyuncular Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in kariyerlerinde sıçrama yapmasını sağlamıştı.

Yıllar önce büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen Çilek Kokusu şimdi de yurt dışını fethedecek. Gold Film tarafından çekilen dizi çok yakında Slovenya Macaristan’da yayınlanacak.

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlar. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı da gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez. Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir. Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir. İkili burada yeniden karşılaşır ve hikaye böyle başlar.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler