SON DAKİKA
17 Ağustos 2022 20:41

SON HABERLER

Birce Akalay ile Oktay Kaynarca ikilisinin yeni dizide buluşması için şans hala var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Birce Akalay, son dönemin gözde isimlerinden birisi ve yayınlanan iki projesiyle de bir hayli başarılı bir dönem geçiriyor. Oktay Kaynarca da son dönemin öne çıkan kadın oyuncularından olan yakın arkadaşını kendisinin yapımcısı ve başrolünde yer aldığı diziye davet etti.

Oktay Kaynarca ile Birce Akalay ikilisinin birlikte görüşmesi basında haber olmuş ama ikili yeni bir proje konusunda net bilgiler vermemişti. Birce Akalay, daha sonra yaptığı açıklamada Ben Bu Cihana Sığmasam dizisi için teklif geldiğini ama henüz yanıt veremediğini söylemişti.

Oyuncu,, kendisi için Kuş Uçuşu dizisinin öncelikli olduğunu ve ikinci sezonun çekilme ihtimali nedeniyle de yeni bir anlaşma yapmak istemediğini açıkladı.

Dünyanın birçok ülkesinde büyük başarı kazanan Kuş Uçuşu dizisinin elde ettiği bu sonuçtan çok memnun olan oyuncu, yaz tatilini de planlayamadı. Çünkü henüz Kuş Uçuşu dizisiyle ilgili ikinci sezon onayı çıkmadı ve planlama da yapılamadı.

Diziyi öncelik listesinin başına yerleştiren Birce Akalay, aynı zamanda kış sezonunda bir televizyon dizisiyle de ekranda olmayı çok istiyor. Ben Bu Cihana Sığmazam isimli yapım için henüz yanıt veremeyen oyuncu, Kuş Uçuşu dizisi için şayet ikinci sezon çekim planlaması oluşur ise bu durumda dostu Oktay Kaynarca’nın teklifine bir yanıt verebilecek.

Netflix tarafında da Kuş Uçuşu dizisinin dünya çapında büyük başarı elde etmesi memnuniyet yarattı ve gelen bilgiler ikinci sezon onayının da yakında çıkacağına işaret ediyor.

Birce Akalay hayranları da heyecanla hem bu dizinin ikinci sezonu için olumlu haberler bekliyor hem de oyuncunun kış sezonunda bir televizyon dizisinde rol almasını arzu ediyor.

Birce Akalay için henüz Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alma fırsatı devam ediyor ve yakın zamanda da bir netlik yaşanabilir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler