Ana sayfa Dizi Haberleri Birce Akalay’dan Kuş Uçuşu dizisini bekleyenlere müjde var!

Birce Akalay’dan Kuş Uçuşu dizisini bekleyenlere müjde var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Birce Akalay, iki aydan fazla süredir yoğun şekilde devam eden Kuş Uçuşu dizisinin çekimlerinin tamamlanma noktasına doğru ilerlediğini anlattı. İlk sezonun 2022 yılının Haziran ayında yayınlanması ile birlikte büyük bir başarı kazanması projenin ikinci ve üçüncü sezon onaylarını da almasını sağlamıştı. Birce Akalay ile birlikte İbrahim Çelikkol ve Miray Daner dizinin başrolünde bulunuyor.

Ekip önceki ay sete çıkarak çalışmalara başladı ve Kuş Uçuşu dizisinin ikinci sezon çekimleri yoğun bir şekilde devam etti. Birce Akalay, “Çekimler güzel gidiyor. Sonuna gelmek üzereyiz, ikinci sezonun. Biraz yorucu” diye konuştu. Dizinin ikinci sezon çekimlerinin bitmesinin ardından ekip bir sera ara verecek ve sonrasında üçüncü sezon için sete çıkacak. Birce Akalay, Kuş Uçuşu üçüncü sezon çekimleri tamamlandıktan sonra yine kısa bir ara verecek ve sonrasında Mezarlık isimli dizinin yeni sezonu için sete çıkacak.

Kuş Uçuşu dizisinin ilk sezonuna gelen çok güzel tepkilerin ardından ikinci sezon için de benzer sonuçlar beklediklerini anlatan Birce Akalay, “Seyirci beğenir bizi de onurlandırır” diye konuştu. Netflix platformunda 20 Ocak’ta izleyicilerle buluşan Şahmaran dizisini izlediğini ve beğendiğini anlatan Birce Akalay, diziye yönelik olarak yapılan eleştiri bombardımanına karşı, Şahmaran projesine destek vererek dikkat çekti.

Birce Akalay, “Beğeni insanların kendisini bağlayan, çok göreceli. Kimisi beğeniyor, kimisi beğenmiyor. Çok ağır eleştiriye her zaman karşıyım. Orada bir emek ve hikaye var” diye konuştu.

Bu sözleri ile Şahmaran dizisine destek de veren Birce Akalay, hikayenin etkisinde kaldığını ve sevdiğini ifade etti.

Şahmaran hikayesini de bildiğini anlatan oyuncu, herkesin tepkisinin kendisini bağladığını da vurguladı.

Oyuncu, çekilmesinin pek de mümkün olmadığını düşündüğü ilk Türk kadın pilot Sabiha Gökçen’in hikayesini canlandırmak istediğini bir kez daha ifade etti.