Birce Akalay’ı çıldırtan iddia! Birce Akalay basına ‘acilen kaldırın’ mesajı yolladı!

17 Nisan 2018 Salı, 14:33
Birce Akalay’ı çıldırtan iddia! Birce Akalay basına ‘acilen kaldırın’ mesajı yolladı!
Birce Akalay’ı çılgına çeviren iddia!

Takvim gazetesinde yer alan bir iddia Siyah Beyaz Aşk dizisinin başrol oyuncusı Birce Akalay’ı adeta çıldırttı.

Takvim gazetesinin haberi şöyleydi: Sarp Levendoğlu ile 2 buçuk yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl bitiren Birce Akalay’dan şaşırtan hamle… Kendisini Derya Şensoy ile aldattığı iddia edilen Levendoğlu’yla boşanan Akalay, önceki gün eski eşinin instagram’daki paylaşımını beğendi. Ünlü oyuncu, beğeniyi saniyeler içinde geri alsa da takipçilerine yakalandı. Aralık 2017’de de eski eşinin bir paylaşımını beğenip yine geri adım atan Akalay’ın aşkı Can Tunalı’yla arasının bozuk olması “Bu bir tesadüf mü?” dedirtti.

Birce Akalay ise bu iddiaya çok sert bir cevap verdi. İddianın doğru olmadığını belirten Birce Akalay, basın-yayın kuruluşlarına aşağıdaki açıklamayı gönderdi:

“Dün ve bugün bazı gazete ve internet sitelerinde yayınlanan Sarp Levendoğlu’nun Instagram hesabını takip ettiğim ve gönderisini beğendiğime ilişkin haberler tamamen gerçek dışıdır. Benzer haberlere karşı daha öncede yasal yollara başvurulmuş olup, kişilik haklarımı ihlal eden gerçek dışı bu yazı sebebiyle de avukatıma yetki ve talimat verilmiş ve yasal yollara başvurulacaktır. Bu nedenle gerçek dışı bu haberi kullanan mecralardan acilen kaldırılmasını yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla rica ederim.”

birce akalay haberleri için

siyah beyaz aşk haberleri için